CROBEX  1.792,02

CROBEX10  1.027,53

 

HT-R-A  154,50 (- 0,37%)

RIVP-R-A  19,30 (- 0,67%)

 

EUR  7,67

USD  6,16

CHF  6,38

 

Maček: Hebrang sigurno ulazi u drugi krug


Andrija Hebrang (foto: Bruno Konjević / CROPIX)

„Ne bi rekao da je to treće mjesto. Nema dvojbe za ulazak u drugi krug, dosadašnje ankete su pokazale da imaju veliku pogrešku. Konzervativni birači manje su skloni odgovarati anketarima, pa vjerujemo da će pravi rezultati pokazati da je Hebrang drugi“, komentirao je za Novu TV rezultate izlazne ankete direktor kampanje Andrije Hebranga Ratko Maček.


U HDZ-ovom stožeru u kojem vlada euforična atmosfera zadovoljni su rezultatima ankete iako Hebrang prema njima još nije osigurao drugi krug. No s obzirom da se očekuju glasovi iz dijaspore te da desno orijentirani kandidati lošije prolaze u anketama HDZ još vjeruje u Hebrangovu pobjedu.

„Podaci koji dolaze iz udaljenih zemalja i prvi podaci iz BiH govore o velikoj prednosti za andruju Hebranga“, tvrdi Maček, koji je uvjeren u pobjedu Hebranga u dijaspori.

Glasnogovornica HDZ-a Sunčana Glavak najavila je Hebrangov dolazak u stožer objašnjavajući da je kod krojača, koji mu mjeri odjelo za inauguraciju za predsjednika Hrvatske.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A154,50- 0,37%1.488.106,07
RIVP-R-A19,30- 0,67%1.022.648,36
PLAG-R-A3.850,00+1,05%869.950,04
ERNT-R-A1.370,00+0,07%813.770,15
VPIK-R-A83,20+2,59%603.866,28
ATGR-R-A943,00- 1,77%505.343,70
KRAS-R-A365,00+1,39%322.454,35
DDJH-R-A23,18- 6,15%255.265,37
ZVZD-R-A2.860,00+0,35%189.405,05
TUHO-R-A2.300,00+0,66%186.076,93
JMNC-R-A86.000,00+4,88%86.000,00
HMST-R-A306,10- 1,26%78.926,14
ADRS-P-A332,03- 0,29%76.173,76
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.792,02-0,59 %
CROBEX101.027,53-0,90 %
CROBIS104,81+0,02 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Ilirika Azijski45,3628+0,61%
ZB euroaktiv131,3020+0,32%
HI-growth10,0948+0,27%
Smart Equity102,0421+0,18%
Capital Two85,6468kn+0,17%
Platinum Blue Chip96,6721+0,15%
HI-balanced11,8559+0,15%
Allianz Equity133,3328+0,12%
PBZ I-Stock7,4856+0,11%
PBZ Equity fond10,1859+0,11%
ZB global147,7754+0,10%
Raiffeisen Harmonic102,3600+0,07%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2369315,2526895,268447
CAD0015,3976635,4139055,430147
CZK0010,2765170,2773490,278181
DKK0011,0281161,0312101,034304
HUF1002,4878402,4953262,502812
JPY1005,1992035,2148485,230493
NOK0010,8792420,8818880,884534
SEK0010,8270120,8295000,831989
CHF0016,3650136,3841656,403317
GBP0019,6409699,6699799,698989
USD0016,1451596,1636506,182141
EUR0017,6501097,6731287,696147
PLN0011,8306081,8361161,841624

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska