CROBEX  1.736,90

CROBEX10  1.006,89

 

RIVP-R-A  20,36 (2,31%)

HT-R-A  153,00 (- 0,65%)

 

EUR  7,66

USD  6,15

CHF  6,38

 

Maček: Hebrang sigurno ulazi u drugi krug


Andrija Hebrang (foto: Bruno Konjević / CROPIX)

„Ne bi rekao da je to treće mjesto. Nema dvojbe za ulazak u drugi krug, dosadašnje ankete su pokazale da imaju veliku pogrešku. Konzervativni birači manje su skloni odgovarati anketarima, pa vjerujemo da će pravi rezultati pokazati da je Hebrang drugi“, komentirao je za Novu TV rezultate izlazne ankete direktor kampanje Andrije Hebranga Ratko Maček.


U HDZ-ovom stožeru u kojem vlada euforična atmosfera zadovoljni su rezultatima ankete iako Hebrang prema njima još nije osigurao drugi krug. No s obzirom da se očekuju glasovi iz dijaspore te da desno orijentirani kandidati lošije prolaze u anketama HDZ još vjeruje u Hebrangovu pobjedu.

„Podaci koji dolaze iz udaljenih zemalja i prvi podaci iz BiH govore o velikoj prednosti za andruju Hebranga“, tvrdi Maček, koji je uvjeren u pobjedu Hebranga u dijaspori.

Glasnogovornica HDZ-a Sunčana Glavak najavila je Hebrangov dolazak u stožer objašnjavajući da je kod krojača, koji mu mjeri odjelo za inauguraciju za predsjednika Hrvatske.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A20,36+2,31%1.356.158,02
HT-R-A153,00- 0,65%974.607,49
ADPL-R-A92,75- 5,36%825.258,72
ERNT-R-A1.300,00- 3,06%611.171,73
DDJH-R-A24,33+11,91%497.141,25
KRAS-R-A369,00+1,62%475.852,60
PODR-R-A283,48+1,42%426.431,50
ADRS-P-A330,000,00%331.127,60
ATPL-R-A319,00+1,59%169.762,37
ADRS-R-A370,000,00%159.461,00
BLJE-R-A34,70- 0,86%148.743,62
ATGR-R-A934,00+0,97%132.685,38
KOEI-R-A682,500,00%92.299,91
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.736,90-0,05 %
CROBEX101.006,89+0,03 %
CROBIS104,37-0,17 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
ZB euroaktiv124,1753+1,45%
Platinum Blue Chip92,0902+1,27%
KD Energija8,2864kn+1,18%
NETA Global99,6832kn+0,58%
PBZ Global fond13,2188+0,45%
KD Balanced8,5437kn+0,31%
KD Prvi izbor13,0280kn+0,19%
HI-growth9,7014+0,14%
Smart Equity100,4301+0,09%
PBZ Conservative 1099,7779+0,05%
HI-balanced11,5874+0,01%
ZB plus174,1560kn0,00%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,0170775,0321745,047271
CAD0015,2628335,2786695,294505
CZK0010,2767750,2776080,278441
DKK0011,0266651,0297541,032843
HUF1002,4387842,4461222,453460
JPY1005,2364975,2522545,268011
NOK0010,8190900,8215550,824020
SEK0010,8027870,8052030,807619
CHF0016,3615946,3807366,399878
GBP0019,6379039,6669049,695905
USD0016,1357446,1542076,172670
EUR0017,6390027,6619887,684974
PLN0011,8088611,8143041,819747

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska