CROBEX  1.851,73

CROBEX10  1.059,78

 

ADRS-R-A  375,00 (1,08%)

RIVP-R-A  19,75 (- 0,25%)

 

EUR  7,66

USD  6,00

CHF  6,35

 

Maček: Hebrang sigurno ulazi u drugi krug


Andrija Hebrang (foto: Bruno Konjević / CROPIX)

„Ne bi rekao da je to treće mjesto. Nema dvojbe za ulazak u drugi krug, dosadašnje ankete su pokazale da imaju veliku pogrešku. Konzervativni birači manje su skloni odgovarati anketarima, pa vjerujemo da će pravi rezultati pokazati da je Hebrang drugi“, komentirao je za Novu TV rezultate izlazne ankete direktor kampanje Andrije Hebranga Ratko Maček.


U HDZ-ovom stožeru u kojem vlada euforična atmosfera zadovoljni su rezultatima ankete iako Hebrang prema njima još nije osigurao drugi krug. No s obzirom da se očekuju glasovi iz dijaspore te da desno orijentirani kandidati lošije prolaze u anketama HDZ još vjeruje u Hebrangovu pobjedu.

„Podaci koji dolaze iz udaljenih zemalja i prvi podaci iz BiH govore o velikoj prednosti za andruju Hebranga“, tvrdi Maček, koji je uvjeren u pobjedu Hebranga u dijaspori.

Glasnogovornica HDZ-a Sunčana Glavak najavila je Hebrangov dolazak u stožer objašnjavajući da je kod krojača, koji mu mjeri odjelo za inauguraciju za predsjednika Hrvatske.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADRS-R-A375,00+1,08%922.349,90
RIVP-R-A19,75- 0,25%583.405,60
HT-R-A158,50+0,76%498.042,89
PODR-R-A314,00+1,29%376.768,86
ADRS-P-A330,00+1,21%285.884,04
ATPL-R-A362,98+3,41%254.593,53
KSST-R-A420,00+51,75%185.493,02
KOTR-P-A1.300,10+0,01%175.513,50
CROS-R-A7.401,000,00%118.416,00
INA-R-A3.940,00+2,34%109.420,00
HIMR-R-A520,00- 0,95%96.242,60
PTKM-R-A28,50- 0,70%77.359,63
KRAS-R-A360,00+1,95%74.157,00
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.851,73+1,02 %
CROBEX101.851,73+1,02 %
CROBIS105,12-0,09 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija9,5187kn+2,67%
Platinum Global14,6041$+2,57%
Ilirika JIE125,5975+1,76%
NETA US Algorithm161,8143kn+1,71%
ZB euroaktiv122,2555+1,61%
KD Prvi izbor12,6849kn+1,55%
KD Nova Europa5,9409kn+1,39%
Raiffeisen World125,9100+1,34%
NETA Global101,1344kn+1,04%
HI-growth9,5310+1,04%
A180,4900kn+1,03%
Platinum Blue Chip89,5377+1,02%
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2734845,2893525,305220
CAD0015,3193955,3354015,351407
CZK0010,2769250,2777580,278591
DKK0011,0256621,0287481,031834
HUF1002,4898412,4973332,504825
JPY1005,6031015,6199615,636821
NOK0010,9107330,9134730,916213
SEK0010,8302090,8327070,835205
CHF0016,3282686,3473106,366352
GBP0019,6653859,6944689,723551
USD0015,9846326,0026406,020648
EUR0017,6375877,6605697,683551
PLN0011,8095981,8150431,820488

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska