CROBEX  1.912,97

CROBEX10  1.093,14

 

KORF-R-A  257,52 (3,84%)

LRH-R-A  3.760,00 (0,80%)

 

EUR  7,62

USD  5,93

CHF  6,32

 

Maček: Hebrang sigurno ulazi u drugi krug


Andrija Hebrang (foto: Bruno Konjević / CROPIX)

„Ne bi rekao da je to treće mjesto. Nema dvojbe za ulazak u drugi krug, dosadašnje ankete su pokazale da imaju veliku pogrešku. Konzervativni birači manje su skloni odgovarati anketarima, pa vjerujemo da će pravi rezultati pokazati da je Hebrang drugi“, komentirao je za Novu TV rezultate izlazne ankete direktor kampanje Andrije Hebranga Ratko Maček.


U HDZ-ovom stožeru u kojem vlada euforična atmosfera zadovoljni su rezultatima ankete iako Hebrang prema njima još nije osigurao drugi krug. No s obzirom da se očekuju glasovi iz dijaspore te da desno orijentirani kandidati lošije prolaze u anketama HDZ još vjeruje u Hebrangovu pobjedu.

„Podaci koji dolaze iz udaljenih zemalja i prvi podaci iz BiH govore o velikoj prednosti za andruju Hebranga“, tvrdi Maček, koji je uvjeren u pobjedu Hebranga u dijaspori.

Glasnogovornica HDZ-a Sunčana Glavak najavila je Hebrangov dolazak u stožer objašnjavajući da je kod krojača, koji mu mjeri odjelo za inauguraciju za predsjednika Hrvatske.





 

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A257,52+3,84%2.670.871,89
LRH-R-A3.760,00+0,80%2.140.864,73
SNHO-R-A263,36+4,09%2.118.348,08
HT-R-A163,00+1,80%1.646.429,33
ADRS-P-A355,000,00%1.617.232,21
ZABA-R-A38,17+2,83%1.596.492,82
PODR-R-A336,10+1,84%1.287.613,80
HIMR-R-A540,00+14,89%1.049.366,53
HMST-R-A280,00+3,70%839.096,45
THNK-R-A400,000,00%746.399,90
CKML-R-A4.000,00+6,67%554.597,90
ERNT-R-A1.390,01- 1,07%351.546,53
ARNT-R-A354,50+1,26%321.051,69
Indeks Vrijednost Promjena
CROBEX1.912,97+0,16 %
CROBEX101.093,14+0,11 %
CROBIS104,81-0,05 %
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Izvor: www.hrportfolio.hr
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2489715,2647655,280559
CAD0015,3850955,4012995,417503
CZK0010,2760410,2768720,277703
DKK0011,0210511,0241231,027195
HUF1002,4362042,4435352,450866
JPY1005,4235245,4398445,456164
NOK0010,9323990,9352050,938011
SEK0010,8285530,8310460,833539
CHF0016,2981566,3171076,336058
GBP0019,6556799,6847339,713787
USD0015,9120845,9298745,947664
EUR0017,5999847,6228537,645722
PLN0011,8170051,8224721,827939

"Kod nas je znanje upravljanja nevjerojatno podcijenjena kategorija. Imamo krizu upravljanja u svim sektorima - od nevladinih udruga do javnih kompanija "

Emil Tedeschi, predsjednik Uprave Atlantic Grupe
(Komentiraj)

 
 
MobileTran
 
Izvorni jezik:

Ciljni jezik:





 

Posao Hrvatska